top of page

so 20. 4.

|

Bratislava

BALKAN PARTY

Pridajte sa k nám, na oslavu, ktorá vás zavedie priamo do srdca Balkánu. Tešíme sa na vás v sobotu 20. apríla, kde vás od začiatku večera pohltí autentická balkánska hudba priamo z Nového Sadu.

BALKAN PARTY
BALKAN PARTY

Čas a miesto

20. 4. 2024, 22:00 – 21. 4. 2024, 4:00

Bratislava, Ventúrska 5, 811 01 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

O podujatí

Za devojke imamo posebnu ponudu - besplatan ulaz do 23:00! Bilo da volite balkanske melodije ili samo tražite mesto za odličnu zabavu, LOCLUB je mesto gde morate biti. Povedite svoje prijatelje, obujte plesne cipele i prepustite se nezaboravnoj noći punoj plesa, smeha i prave balkanske atmosfere za žurke.

Pridajte sa k nám, na oslavu, ktorá vás zavedie priamo do srdca Balkánu. Tešíme sa na vás v sobotu 20. apríla, kde vás od začiatku večera pohltí autentická balkánska hudba priamo z Nového Sadu.  Pre dievčatá máme špeciálnu ponuku - bezplatný vstup až do 23:00! Či už milujete balkánske melódie alebo len hľadáte miesto, kde sa môžete skvele zabaviť, LOCLUB je miesto, kde musíte byť. Zoberte svojich priateľov, nazujte tanečné topánky a nechajte sa uniesť nezabudnuteľnou nocou plnou tanca, smiechu a pravej balkánskej párty atmosféry.

Zdieľaj tento event

bottom of page