top of page

so 16. 3.

|

Bratislava

SRBSKA ZURKA

Srbská párty v LOCLUB-e: Príďte Zažiť Balkánsky Vír! Pozývame vás na nezabudnuteľný večer plný srbskej energie a neopakovateľnej atmosféry, kde určite stretnete svojich priateľov a spoznáte nových ľudí.

SRBSKA ZURKA
SRBSKA ZURKA

Čas a miesto

16. 3. 2024, 22:00 – 17. 3. 2024, 4:00

Bratislava, Ventúrska 5, 811 01 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

O podujatí

Prebuďte svoje zmysly a nechajte sa uniesť rytmami priamo z Nového Sadu, kde DJ zo Srbska prinesie kúsok autentickej balkánskej párty priamo k nám! Táto pravidelná udalosť sa stala legendou medzi milovníkmi dobrej zábavy a srbskej kultúry.

Pripravte sa na noc plnú tanca, výnimočnej hudby a nezabudnuteľných zážitkov. Či už ste fanúšikom balkánskych rytmov, alebo len hľadáte miesto, kde by ste mohli stráviť skvelý večer v príjemnej spoločnosti, LOCLUB je tou správnou adresou.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou noci, kde hudba spája ľudí a vytvára neopakovateľnú atmosféru plnú radosti a pohody. Táto párty je viac než len zábava – je to skúsenosť, ktorá vás nabije pozitívnou energiou,  nechá vám nezabudnuteľné spomienky a prinesie vám nové priateľstvá.

Vstupenky sú v predaji na bráne: 7 eur.  Rezervujte si stôl na tejto neopakovateľnej udalosti a staňte sa súčasťou obľúbenej komunitnej párty v centre Bratislavy.   Využite zvýhodnené parkovanie v garáži hotela Carlton. Tešíme sa na vás v LOCLUB-e, kde každá párty píše príbeh. Príďte a napíšte s nami ten svoj!

Zdieľaj tento event

bottom of page