top of page

so 16. 12.

|

Bratislava

SRPSKA ŽURKA - SERBIAN PARTY BRATISLAVA

Pripravte sa na nezabudnuteľný večer plný energie a skvelej hudby v LOCLUB-e, kde 16. decembra ožije atmosféra ďalšej skvelej srbskej párty!

Registrácia je uzavretá
Pozrieť ďalšie udalosti
SRPSKA ŽURKA - SERBIAN PARTY BRATISLAVA
SRPSKA ŽURKA - SERBIAN PARTY BRATISLAVA

Čas a miesto

16. 12. 2023, 22:00 – 17. 12. 2023, 4:00

Bratislava, Ventúrska 5, 811 01 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

O podujatí

Vstúpte do sveta neuveriteľnej noci plnej rytmu a zábavy na "Srpskej žurke" v LOCLUB-e! V sobotu, 16. decembra, očakávajte výbuch energie a párty, ktorá potrvá do skorých ranných hodín. DJ Srdan zo Srbska a DJ Marcellito prinesú na parket nezadržateľný beat, ktorý vám nedovolí zostať sedieť!

Máme pre vás pripravených viac miest na sedenie, bezplatnú šatňu a zľavu na parkovanie v hotely Carlton. Zabudnite na všednosť a nechajte sa unášať v pulzujúcom srdci Bratislavy, na najrušnejšej ulici v meste. Vstupné je 7 eur. Vstupenky sa dajú zakúpiť online alebo na mieste. Partnerom Srpskej žurky je Redbull.

Uđite u svet neverovatne noći pune ritma i zabave na "Srpskoj žurci" u LOCLUB-u! U subotu, 16. decembra, očekujte eksploziju energije i žurku koja će trajati do ranih jutarnjih sati. DJ Srdan iz Srbije i DJ Marcellito donose na podijum nezaustavljivi ritam koji vam neće dozvoliti da ostanete sedeti!

Za vas smo pripremili više mesta za sedenje, besplatnu garderobu i popust na parkiranje u hotelu Carlton. Zaboravite na svakodnevicu i prepustite se u pulsirajućem srcu Bratislave, na najprometnijoj ulici u gradu. Ulaznica je 7 eura. Karte se mogu kupiti online ili na licu mesta. Partner Srpske žurke je Redbull.

Vstupenky

  • Vstupenka

    Vstupenka platí pre 1 osobu

    7,00 €
    Tax: DPH included+ Servisný poplatok 0,18 €
    Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľaj tento event

bottom of page