top of page

so 08. 7.

|

Bratislava

VEĽKÁ ZOZNAMOVACIA PÁRTY

Nečakaj na lásku náhodou! Príď na našu zoznamovaciu párty v LOCLUBE a daj svojmu osudu šancu! Sľubujeme ti nezabudnuteľnú noc plnú zábavy a nových príležitostí stretnúť zaujímavých ľudí vo veku od 25 do 40 rokov.

Registration is closed
See other events
VEĽKÁ ZOZNAMOVACIA PÁRTY
VEĽKÁ ZOZNAMOVACIA PÁRTY

Čas a miesto

08. 7. 2023, 22:00 – 09. 7. 2023, 4:00

Bratislava, Ventúrska 5, 811 01 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

O podujatí

Nečakaj na lásku náhodou! Príď na našu nenaškrobenú zoznamovaciu párty a daj svojmu osudu šancu! Sľubujeme ti nezabudnuteľnú noc plnú zábavy a nových príležitostí stretnúť zaujímavých ľudí vo veku od 25 do 40 rokov.

Okrem rýchleho randenia budeš môcť ochutnať naše welcome drinky -  Absolut Shot, využiť špeciálne zľavy na alkoholické nápoje (napríklad Vodka za 1,99 €, Bechcerovka 1,99 €), ktoré ti dodajú potrebnú dávku odvahy. A nezabudni, keď sa stretneš s niekým veľmi zaujímavým, budeš potrebovať náhradné srdce! Máme totiž informácie, že táto noc môže byť naozaj osudová.

Pridaj sa k nám a zvýš si šance na to, aby ťa ten správny zaujal či tá správna nadchla, alebo si jednoducho uži skvelú noc so skvelými ľuďmi. Naše laboratóriá nám potvrdili, že u nás je až o 200% vyššia pravdepodobnosť, že stretneš toho správneho alebo správnu, takže neváhaj a pridaj sa k nám! Tešíme sa na teba!"

PROGRAM:

22:00 - 22:10

Privítanie hostí s welcome drinkom (Absolut shot) a úvodné slovo moderátorky Martiny Comisso, ktorá vás uvoľní pred zvýšeným adrenalínom z celého večera.

22:20 - 23:40

Ste pripravení na nové zoznamovacie dobrodružstvo? V rámci rýchleho rande budete mať len 40 minút na to, aby ste sa zoznámili s niekým novým a zistili, či je medzi vami tá správna iskra. Kto vie, možno tam nájdete svoju novú lásku alebo aspoň nového kamoša na nekonečné večery plné zábavy a dobrodružstva.

23:50 - 4:00

Pripravte sa na tú najväčšiu tanečnú párty tohto roku s našim nezabudnuteľným rezidentným DJ-om. Nechajte sa unášať rytmom hudby a objavte svoju tanečnú dušu, zatiaľ čo sa zoznamujete s novými zaujímavými ľuďmi.

Vstupenky

  • VEĽKÁ ZOZNAMOVACIA PÁRTY

    Vstupenka platí pre 1 osobu a zahŕňa welcome drink - Absolut shot. Dress code: Casual

    9,99 €
    Tax: DPH included+ Servisný poplatok 0,25 €
    Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľaj tento event

bottom of page