top of page

pi 20. 10.

|

Bratislava

Veľká zoznamovacia párty

Nečakaj, až ti láska sama príde do cesty! Vrhnite sa do víru romantiky na našej grandióznej zoznamkovej párty a dajte osudu šancu! Sľubujeme nezabudnuteľný večer, kde budeš mať príležitosť stretnúť sa s 30 očarujúcimi ženami a 30 fascinujúcimi mužmi. Možno práve tu nájdete svoju polovičku!

Registrácia je uzavretá
Pozrieť ďalšie udalosti
Veľká zoznamovacia párty
Veľká zoznamovacia párty

Čas a miesto

20. 10. 2023, 22:00 – 21. 10. 2023, 4:00

Bratislava, Ventúrska 5, 811 01 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

O podujatí

Zabudni na obyčajné piatky a priprav sa na večer, ktorý ti môže zmeniť život!

Nenájdeš tu len skvelý Absolut Shot na privítanie, ale aj neuveriteľné zľavy na nápoje, ktoré ti pomôžu otvoriť sa novým možnostiam (a možno aj trochu zatančiť). A keď už si myslíš, že toho bolo dosť, prinesieme ti občerstvenie v podobe výberu jednohubiek. A pozor, možno budeš potrebovať záložné srdce, lebo toto bude večer, ktorý ti rozbuší tep!

Chceš zažiť niečo nové? Hľadaš toho pravého či tú pravú? Alebo si len chceš užiť super zábavu s parádnymi ľuďmi? Podľa našich interných zdrojov je u nás šanca stretnúť svoju lepšiu polovičku až o 200% vyššia! Tak na čo ešte čakáš?

PROGRAM: 

22:00 - 22:10 

Začneme v štýle! Privítame ťa s drinkom a Martina Comisso, naša moderátorka a speváčka, ťa pripraví na večer, aký si ešte nezažil. 

22:20 - 23:40 

Priprav sa na zoznamovacie dobrodružstvo! Máš presne 40 minút, aby si našiel toho pravého alebo tú pravú. Kto vie, možno tu nájdeš svoju novú lásku alebo super kamoša na nezabudnuteľné večery. 

23:50 - 4:00 

A teraz sa začína pravá zábava! Nasadni na tanečný parket s naším top DJ Mellcossom a nechaj sa uniesť hudbou až do skorých ranných hodín. Zábava, tanec a nové priateľstvá čakajú len na teba!

Máš záujem? Kúp si vstupenku a pridaj sa k nám! Tešíme sa na teba! 🎉🥂🕺💃

Upozornenie: Sľúbili sme vám párty s 30 žienami a 30 mužmi, ale viete ako to chodí - život je plný prekvapení! Ak náhodou nejakí z party-boyov či party-girls nezavítajú, nenesieme za to zodpovednosť. Keep calm a užite si párty naplno! 😉🎉

Forget ordinary Fridays and prepare for an evening that could change your life!

Not only will you be greeted with a delightful Absolut Shot, but there are also incredible discounts on drinks to help you open up to new possibilities (and perhaps get you dancing a bit). And just when you think you've had enough, we'll serve you a selection of appetizers. But be warned, you might need a spare heart, as this evening is set to make your heart race!

Looking for something new? Seeking your Mr. or Mrs. Right? Or just want to have a great time with fantastic people? According to our inside sources, the chance of meeting your better half at our venue is 200% higher! So, what are you waiting for?

PROGRAM:

22:00 - 22:10 We'll start in style! We'll welcome you with a drink, and Martina Comisso, our host and singer, will set the mood for an evening you've never experienced before.

22:20 - 23:40 

Get ready for a dating adventure! You have exactly 40 minutes to find your Mr. or Mrs. Right. Who knows, you might find new love or a fantastic buddy for unforgettable nights out.

23:50 - 4:00 

Now, the real fun begins! Hit the dance floor with our top DJ Mellcoss and let the music carry you into the early morning hours. Fun, dancing, and new friendships are waiting just for you!

Interested? Purchase your ticket and join us! We look forward to seeing you! 🎉🥂🕺💃

Notice: We promised you a party with 30 women and 30 men, but as life goes, it's full of surprises! If by chance some party-boys or party-girls don't show up, we are not to be held responsible. Keep calm and enjoy the party to the fullest! 😉🎉

Vstupenky

  • Veľká zoznamovacia párty

    Táto vstupenka je platná pre 1 osobu, musíte sa ňou preukázať pri vstupe. Stačí digitálna verzia. Dress code: Casual Nálada: Skvelá

    19,99 €
    Tax: DPH included+ Servisný poplatok 0,50 €
    Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľaj tento event

bottom of page